Kontakt

Techlamps s.c.

ul. Krośnieńska 36/1LU
35-505 Rzeszów

GSM +48 602 285 022

e-mail: info@techlamps.com.pl
e-mail: lampy@techlamps.com.pl
Skype: techlamps_rzeszow
Facebook: Techlamps

 

REGULAMIN

Zamówienie:
Do realizacji przyjmowane są zamówienia złożone przez stronę internetową, bezpośrednio na adres lampy@techlamps.com.pl lub +48 602 285 022

Potwierdzenie zamówienia:
Każde złożone zamówienie zostanie potwierdzone telefonicznie bądź pocztą elektroniczną przez naszego handlowca. Informacja o terminie dostawy dostępna jest pod nr telefonu +48 602 285 022 albo adresem lampy@techlamps.com.pl

 Dostawa: 
Zamówione produkty dostarczamy na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej  DHL.
Koszt przesyłki:
13,00 zł - przedpłata na konto
19,00 zł - pobranie
Opłata obejmuje ubezpieczenie towaru.
Odbiorca przesyłki ma prawo sprawdzić stan techniczny dostarczanego towaru w obecności kuriera. Wszelkie reklamacje z tytułu uszkodzenia towaru podczas transportu bedą rozpatrywane pod warunkiem sprawdzenia stanu technicznego przesyłki w obecności kuriera i sporządzenia wraz z kurierem protokołu uszkodzenia.

Czas realizacji zamówienia:
Termin realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności danego produktu. Na czas oczekiwania składa się czas realizacji zamówienia przez obsługę Techlamps i czas dostarczenia przesyłki przez spedytora - DHL. CZAS OCZEKIWANIA = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTARCZENIA Czas realizacji zamówienia zostanie każdorazowo przedstawiony Zamawiającemu. Czas dostarczenia przesyłki przez DHL na terenie Polski to 24 godziny w dni robocze.

Sposoby płatności:
Za zamówiony towar można zapłacić: 
- gotówką przy odbiorze towaru - pieniądze odbiera kurier w momencie dostarczenia zamówionego towaru, kurier pobiera wyłącznie kwotę zgodną z fakturą sprzedaży wystawioną przez Techlamps Zamawiającemu. Wysokość kwoty, jaką można zapłacić gotówką jest ograniczona do 4000 zł brutto. Powyżej tej kwoty można płacić tylko przelewem bankowym
- przelewem bankowym (na podstawie wystawionej wcześniej przez Techlamps  faktury Proforma). Towar wysyłamy po otrzymaniu przelewu na nasze konto bankowe.

Faktury:
Przy realizacji każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT lub paragon fiskalny. Dowodem zakupu jest faktura VAT wystawiona zgodnie z informacjami podanymi przez klienta przy złożeniu zamówienia.

Warunki gwarancji:
Klient akceptując zamówienie potwierdza, że zapoznał się z danymi technicznymi zamówionego towaru (na naszej stronie bądź na stronie producenta). Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem. Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

Zgodnie z art. 7 ust.1 Ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r., Nr 22, poz. 271 z późn, zm.) Klient ma prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyn, składając Sprzedającemu oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od otrzymania produktu.

 

News